Shadow

Strony internetowe

Naszą domeną jest projektowanie i tworzenie stron internetowych oraz sklepów on-line.

Strona internetowa nie tylko pomaga w zdobywaniu klientów, ale również uwiarygadnia i podkreśla profesjonalizm Twojego biznesu. Dzięki najnowszym rozwiązaniom usprawnia sprzedaż i obsługę klienta. 


Z pomocą profesjonalnej analityki mierzymy ruch i efektywność działań marketingowych. Analizując dane wyciągamy wnioski, pomagając Ci podejmować decyzje biznesowe i reklamowe, których oczekuje Twój klient. 

 

Rozwijaj biznes dzięki naszemu doświadczeniu.

Poznaj ofertę

Projektowanie graficzne

Nasze projekty graficzne mają oddawać charakter każdego zlecenia i podkreślać jego indywidualność.

Podczas procesu projektowania grafiki analizujemy dziesiątki szczegółów. Każdy projekt ma podkreślać unikalność Twojego biznesu i oferowanych produktów oraz usług. 

 

Projektowanie logo, elementy identyfikacji wizualnej, materiały reklamowe i gadżety, print oraz online. Potrzebujesz katalog, wizytówki, grafiki do kampanii Google Ads? Świetnie trafiłeś! Sprawdź nas!

Poznaj ofertę
Projektowanie_graficzne

Marketing internetowy

Nie tylko wiemy jak stworzyć atrakcyjną i funkcjonalną stronę internetową, ale także, jak skutecznie dotrzeć z nią do Twoich klientów.

Unikalny copywritng pozwalający osiągać topowe pozycje w wyszukiwarce Google. Efektywne kampanie Google Ads i Facebook Ads. Komunikacja poprzez social media oraz tworzenie „Twojego niepowtarzalnego głosu w sieci”. 

 

Agencja marketingowa Odee podsunie Twoją ofertę klientom pod sam nos.

Poznaj ofertę
Marketing_internetowy

Wieloletnie doświadczenie i partner na długie lata

Jesteśmy ODEE, a ty nie musisz uczyć się na swoich błędach.

Od ponad 15 lat tworzymy strony internetowe. Z naszymi klientami zrealizowaliśmy już ponad 1000 wyjątkowych i innowacyjnych zleceń. Na dowód tego, aż 65% naszych klientów powraca do nas z nowymi pomysłami oraz poleca nas swoim bliskim. Jesteśmy dumni z każdej pozytywnej opinii oraz wspólnego działania na rzecz rozwoju Waszych biznesów. Stabilny zespół, nowoczesna komunikacja oraz nienaganne maniery to podstawa wieloletniej współpracy.

 

ROŚNIJ Z NAMI!

+15
lat na rynku
+1000
stron internetowych
65%
powracających klientów

Trójmiasto i okolice, czyli caaały świat

Gdańsk, Gdynia, Sopot to stąd pochodzimy i tutaj od kilkunastu lat tworzymy strony internetowe.

Sprawdź jak pracujemy

Naszą bazą jest Trójmiasto, ale nasi klienci rozsiani są po całym świecie. Producent rowerów z Niemiec czy domy na wynajem z Pensylwanii? Gdy liczy się jakość odległości nie mają znaczenia! 

 

Komunikacja z klientem jest naszym priorytetem. Stworzyliśmy szereg nowoczesnych narzędzi, które umożliwiają wygodną pracę z naszym zespołem z dowolnego zakątka świata. Omówimy szczegóły osobiście lub zdalnie, przeprowadzimy Cię za rękę przez cały proces projektowania i uruchomienia nowej strony internetowej.

Zobacz nasze realizacje

Spośród setek realizacji stron internetowych wybraliśmy nasze najlepsze i najbardziej zapadające w pamięć projekty. Jeżeli nie znalazłeś inspiracji dla siebie, opowiedz nam o swoim pomyśle i stwórzmy razem coś wyjątkowego!

Przejdź do realizacji

Krótko i zwięźle

Poznaj firmy, które nam zaufały

Zacznijmy działać!

Kiedy Ty czekasz Twoja konkurencja stale się rozwija!

Podaj numer telefonu, a my przedstawimy Ci ofertę.

Skontaktuj się z naszym zespołem

Godziny pracy

poniedziałek x piątek 09:00 - 17:00

Gdańsk, Wawelska 4D | Elbląg, Michała Kajki 2

Sprzedaż / Administracja
Programowanie / Wsparcie tech.
Skontaktuj_się__z_naszym_zespołem
Zamów kontakt
Podaj numer telefonu, a my przedstawimy Ci ofertę
wyłącz ten formularz