Projektowanie_stron_internetowych_jest_naszą_domeną
Shadow

Projektowanie stron internetowych

Rozumiemy potrzeby Twoje i Twoich klientów. Strona internetowa ma na celu realizację celów biznesowych firmy i w oparciu o nie jest projektowana.

 

Dbamy o to, by każdy element był funkcjonalny i zaprojektowany zgodnie z najnowszymi trendami designu oraz User Experience. Osobno projektujemy wygląd strony na urządzeniach stacjonarnych (desktop) oraz dla urządzeń mobilnych (smartfon, tablet). Dokładamy wszelkich starań, by świadczone przez nas usługi były na najwyższym poziomie i najlepiej podkreślały jakość Twojego biznesu.

Unikatowy design

Twoja strona www powstanie specjalnie dla Ciebie od pierwszej kreski stworzonej przez grafika, po ostatnią linię kodu napisaną przez web developera.

 

Nasze realizacje mówią same za siebie. Nie tylko wpisują się, ale często wytyczają trendy w obszarze web designu. Doskonałe dobranie kolorystyki, grafik oraz zdjęć do charakteru i wizerunku firmy. Odpowiednie zaprojektowanie nawigacji i elementów stałych strony, tak by ruch po witrynie odbywał się w sposób płynny i intuicyjny.

Unikatowy_design_2

Nowoczesna technologia

Dobra strona internetowa to narzędzie, które wykonuje konkretne zadania.

 

Kolejnym wyróżnikiem marki ODEE jest intuicyjny i personalizowany CMS. Zarządzanie witryną internetową jeszcze nigdy nie było tak proste i wygodne. Wiele kont dostępu, dodawanie materiałów metodą drag'n'drop, a także kontakt z opiekunem technicznym z pozycji panelu administracyjnego. 

 

Wdrażamy także rozwiązania z obszaru SEO, tak aby Twoja strona osiągała jak najwyższe pozycje w wyszukiwarce Google. Całość dopełnia implementacja Google Analytics, Google Tag Manager i Google Search Console, które mierzą i gromadzą informacje na temat zachowań klientów oraz ruchu na stronie. Dzięki temu możesz efektywniej mierzyć wyniki działań marketingowych i podejmować lepsze decyzje co do wydatków reklamowych.

Nowoczesna_technologia

Współpraca szyta na miarę.

Wyobraź sobie, że jesteś u dobrego krawca.

 

Niezależnie jakie powierzysz nam zadanie, możesz być pewien, że zostanie sprawnie i skutecznie zrealizowane. Nasz doświadczony zespół w prosty i przejrzysty sposób przeprowadzi Cię przez cały proces realizacji projektu dzięki zastosowaniu  narzędzi ułatwiających komunikację i prezentację postępów pracy.

 

Działamy kompleksowo w trosce o Twój biznes

Zamów kontakt
Szanujemy_Twój_czas
Zobacz jak działamy
Co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić?

Kiedy Ty czekasz Twoja konkurencja stale się rozwija!

Podaj numer telefonu, a my przedstawimy Ci ofertę.

Skontaktuj się z naszym zespołem

Godziny pracy

poniedziałek x piątek 09:00 - 17:00

Gdańsk, Wawelska 4D | Elbląg, Michała Kajki 2

Sprzedaż / Administracja
Programowanie / Wsparcie tech.
Skontaktuj_się__z_naszym_zespołem
Zamów kontakt
Podaj numer telefonu, a my przedstawimy Ci ofertę
wyłącz ten formularz