Unikatowe_podejście_do_projetkowania
Shadow

Branding i identyfikacja wizualna

Wizerunek Twojej firmy to nie tylko materiały reklamowe. Zaczynamy od wyboru wyróżniającej się nazwy firmy (naming). Następnie przygotowujemy logo oraz księgę identyfikacji wizualnej (kolorystyka, symbole, typografia, druki firmowe, wzory materiałów marketingowych, itd.). Tak opracowane spójne wytyczne to graficzny drogowskaz, który zbuduje jedyny w swoim rodzaju wizerunek marki i biznesu.

 

Nasi graficy służą fachową pomocą przy doborze odpowiednich elementów mających wpływ na ogólną estetykę, ale także udzielają pomocnych wskazówek, by jak najlepiej zaprojektować logo, wizytówki, teczki, katalogi oraz inne materiały reklamowe. Zespół Odee jest w stanie wykreować oryginalne projekty, łącząc określone funkcje z doskonałą estetyką.

Identyfikacja_wizualna,_branding

Projektowanie od A do Z

Kompleksowo dbamy o wizerunek Twojej firmy w internecie.

 

Jesteśmy elastyczni i szybcy w działaniu. Ty przedstawiasz określone potrzeby, a my przygotowujemy projekty opakowań, etykiet, billboardów, oklejenia samochodów czy witryn sklepowych. Stworzymy także dowolne materiały do działań online: mailingi, posty Facebook i Instagram oraz komplety grafik reklamowych dla social mediów, kampanii Google Ads czy działań remarketingowych. 

 

Dostarczamy projekty graficzne zgodne z identyfikacją wizualną marki i dostosowane do miejsca ich ekspozycji (outdoor, online). Przede wszystkim jednak, przygotujemy grafiki zorientowane na wynik, czyli zwiększanie sprzedaży produktów i usług.

Szanujemy Twój czas

Nasze projekty graficzne powstają w Trójmieście, ale nasi klienci pochodzą z całego świata.

 

Jeżeli jesteś z Gdańska, Gdyni, Sopotu czy Elbląga, możemy się spotkać i omówić zlecenie osobiście. Dla tych z daleka lub zapracowanych, mamy przygotowane autorskie i sprawdzone narzędzia do pracy zdalnej. Każdy nowy projekt i klient to dla nas szansa na długofalową współpracę, a na takiej zależy nam najbardziej. 

Zamów kontakt
Szanujemy_Twój_czas
partner_1
partner_2
partner_3
partner_4
partner_5
partner_6
partner_7
partner_8
partner_9
partner_10
partner_11
partner_12
partner_13
partner_14
partner_15
partner_16
Poznaj nasze realizacje
Projekty graficzne
Co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić?

Kiedy Ty czekasz Twoja konkurencja stale się rozwija!

Podaj numer telefonu, a my przedstawimy Ci ofertę.

Skontaktuj się z naszym zespołem

Godziny pracy

poniedziałek x piątek 09:00 - 17:00

Gdańsk, Wawelska 4D | Elbląg, Michała Kajki 2

Sprzedaż / Administracja
Programowanie / Wsparcie tech.
Skontaktuj_się__z_naszym_zespołem
Zamów kontakt
Podaj numer telefonu, a my przedstawimy Ci ofertę
wyłącz ten formularz